2015 m. Šeimos namų vakaro savaitinis kalendorius

Rytų Europos krašto žinia

Krašto prezidentūra gavo teigiamų atsiliepimų apie 2014 metų Šeimos namų vakaro kalendorių, kuris buvo išspausdintas ir išdalintas visoms mūsų šeimoms sausį ir vasarį. Tas kalendorius puikiai pasitarnavo kaip idėjų šaltinis ir kaip gražus priminimas apie dideles palaimas, išliejamas ant tėvų ir vaikų tose šeimose, kuriose tokie pirmadienio vakaro susibūrimai organizuojami reguliariai.

Buvo nuspręsta ir šiais metais sukurti panašią vaizdinę priemonę, tik su tam tikrais pakeitimais. Šį kartą tai bus savaitinė planavimo priemonė, kurioje bus pateiktos kiekvieno metų pirmadienio vakaro idėjos, įskaitant dvasinę mintį, citatas iš Raštų, šeimos žaidimo ar veiklos pasiūlymus ir receptus.

Dėl didelės apimties ir didelių spausdinimo išlaidų 2015 m. Šeimos namų vakaro kalendorius nebus spausdinamas, bet bus pateikiami du elektroniniai variantai:

1) PDF failas, kurį pagal pageidavimą galėsite atsisiųsti į savo kompiuterį ar planšetinį kompiuterį ir atsispausdinti norimus puslapius, ir

2) internetinė versija. Visi norintieji kompiuteriu ar kitu mobiliuoju prietaisu galės prisijungti prie specialiai sukurtos svetainės. 

„2015 m. šeimos vakarų kalendoriaus“ nuorodą galite rasti šio puslapio dešinėje, arba adresu fhe.lds.lt.

Kaip ir praeitais metais, rekomenduojame surengti visų suaugusių narių susirinkimą, pristatyti jiems šį kalendorių ir drauge aptarti, kaip svarbu kas savaitę rengti šeimos namų vakarus.

Kalendorių išleistas anglų, armėnų, bulgarų, estų, latvių, lietuvių, rusų ir ukrainiečių kalbomis.