Pasaulinė filmo „Susipažinkite su mormonais“ premjera

Ką paprasti žmonės žino apie mormonus? Beveik nieko! Kai kas prisimena niūrias Konan Doilio istorijas, o kai kas kažkokius kritiškus vertinimus matė per televiziją. Apie juos nemažai pašaipių užuominų meniniuose filmuose ir net animaciniuose filmukuose. Visi žino, kad mormonai negeria alkoholinių gėrimų, nerūko ir nesikeikia. Bet kas slepiasi už šių išorinių tikėjimo apraiškų? Dabar pats laikas į mormonus pažvelgti „plačiai atvertomis akimis“ ir išsiaiškinti. Ar jie pavojingi? Ką jie skelbia pamokslaudami? Ko iš jų galima tikėtis? Apie religiją geriausiai pasakoja ją išpažįstančiųjų poelgiai. 

Filmas „Susipažinkite su mormonais“, parodantis bažnyčią „iš vidaus“, ne vien pasakoja apie įdomius mūsų laikmečio žmones, gyvenančius įvairiausiose pasaulio kampeliuose. Jų interesai, gyvenimo sąlygos skirtingos, jie patiria skirtingus išmėginimus ir sunkumus, bet kiekvienas iš jų su tikėjimu kiekviename žingsnyje stengiasi gyventi pagal Jėzaus Kristaus Evangeliją, vadindamas save pastarųjų dienų šventuoju. 

Istorijos apie amerikietiško futbolo komandos trenerį, kikboksu užsiimančią merginą, šokantį vyskupą ir kitus pagrindinius veikėjus keičia supratimą apie mormonus ir griauna stereotipus.

Šis filmas daugelyje šalių tapo sensacija, sėkmingai buvo rodomas JAV kino teatruose ir surinko daugiau pajamų nei daugelis populiarių šio meto filmų. Žmonės kino teatrus palikdavo pakylėti. „Panorau tapti geresnis“, „nuostabu, kad galima geriau pažinti kitų religinių įsitikinimų žmones“, – sakė jie.

Dabar, kai filmas įgarsintas įvairiomis pasaulio kalbomis, jį pamatys ir Europos bei Azijos gyventojai.

Filme skambėjusi Deivido Arčiuletos atliekama daina „Glorious“ tapo „hitu“ ir savotišku gerumo ir pasitikėjimo savo jėgomis himnu. Dabar šį žinomą singlą nemokamai galite atsisiųsti čia

Dabar laikinai jį nemokamai galima pažiūrėti „YouTube“ svetainėje.